מועצה אזורית מרום הגליל - עמוד הבית

דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
רמה 1 - העמוד עומד בקריטריונים לרמה 1 לפי הנחיות הנגישות של W3C-WAI

המועצה האזורית מרום הגליל נערכת להשקעה נרחבת

המועצה האזורית מרום הגליל נערכת להשקעה נרחבת  (הגדל)

‏‏‏‏7 דצמבר, 2009


מועצה אזורית מרום הגליל,

בישיבת מליאת המועצה דיווח ראש המועצה , עמית סופר, כי המועצה נערכת להשקעה נרחבת בהיקף של מיליוני שקלים בפיתוח תשתיות ופרויקטים בשבעה ישובים. 
בישיבת מליאת המועצה שהתקיימה ביום שלישי , 1.12.09, עדכן ראש המועצה , עמית סופר, את חברי המליאה וציין כי בעבר המועצה לקחה הלוואות לביוב ותשתיות ניקוז ובמסגרת תהליך של מחזור הלוואות אותו ביצעה המועצה לאחרונה, הדבר יחסוך מאות אלפי שקלים. 
ראש המועצה הוסיף כי בשנת 2010 המועצה תכנס  לשנת פעילות מוגברת,  זאת לאחר סיום שלבי התכנון לפרויקטים של תשתיות בישובים (שיפור חזות הישוב, מרכז הישוב, שיקום תשתיות, וכדומה )  וכניסה לשלבי ביצוע של התוכניות השונות . ראש המועצה הדגיש כי המועצה נערכת להשקעה נרחבת בפרויקטים תשתיתיים שיבוצעו בשבעה יישובים לפחות, דבר אשר יחייב את המועצה להיערך בהתאם מבחינה כספית. הוא  ציין כי מאחר וישנם 24 יישובים במרום הגליל , לא ניתן יהיה לתת מענה בהיקפים גדולים לכלל היישובים. המועצה תבצע בדיקה של הצרכים הקיימים בכל אחד מהישובים ותפעל בהמשך לפיתוחם של כלל הישובים לפי סדרי עדיפויות.
בנושא ההרחבות בישובים, ראש המועצה דיווח כי החסם שהיה הוסר .  זאת בעקבות התחייבות המועצה להקמת מט"ש בעלות של כ – 21 מיליון ₪ ובכפוף לשדרוג המט"ש הקיים בכחצי מיליון ₪ והגשת תוכניות אב לביוב ביישובים הדבר יאפשר הגשת בקשות להיתרי בנייה ולהמשך פיתוח ההרחבות באזור.
בסיום הדברים בירך ראש המועצה על התוצרים, המשאבים והתקציבים שהושגו, ציין  את העבודה הרבה שנעשתה מול שרים וחברי כנסת,  והדגיש את חשיבות קשרי הממשל  דבר המסייע להתפתחות וקידום האזור. חברי המליאה הביעו שביעות רצון מהתוכניות האמורות לצאת לפועל בשנה הבאה.
לפרטים נוספים ותמונה :
שמרית תשובה ,  052-4563939

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד